سفارش تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارهای spss ، Minitab , R , stata

کار ما گارانتی داره می پرسید یعنی چی؟ یعنی خدمات پشتیبانی ما و اصلاح تحلیل های سفارش شما محدودیت زمانی ندارد و تا زمان اخذ نمره پایان نامه در کنار شما هستیم

ما خوشحال هستیم که قابل اعتماد برای شما بوده‌ایم و ما را برای انجام تحلیل آماری پروژه خود انتخاب کرده اید و به پاسداشت اعتماد شما نهایت  تلاش خود را به کار خواهیم بست تا خدمات شایسته به شما ارائه دهیم . شما می‌توانید با خیال راحت اطلاعات و فایل هایتان را که جهت انجام تحلیل مورد نیاز هستند برای ما ارسال کنید و اطمینان داشته باشید اطلاعات و فایل های شما کاملاً محرمانه در نظر گرفته می‌شود و در اختیار هیچ شخص دیگری قرار نخواهد گرفت .

برای سفارش تحلیل آماری و یا سفارش تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه های کارشناسی ارشد یا دکتری می توانید به یکی از سه روش زیر اقدام فرمایید :

 1. استفاده از پیام رسان :

  ارسال پیام از طریق پیام رسان واتس اَپ - از این طریق می توانید با ما در تماس باشید و درخواست تحلیل آماری خود را بیان کنید و نیز اطلاعات لازم جهت تحلیل از جمله پرسشنامه ، پروپوزال ، داده ها ، مقاله بیس و .... را برای ما ارسال کنید . برای دسترسی به ما کافیست شماره 09374790822 را در لیست مخاطبین تلفن همراه خود ذخیره کنید و با ما تماس بگیرید .

  استفاده از این روش از دیگر روش ها اسانتر و سریع تر بوده و به همین دلیل مورد توجه بیشتر متقاضیان قرار می گیرد .

 2. ارسال ایمیل

  درکنار استفاده از پیام رسان واتس اپ ، ایمیل نیز یکی از بهترین ابزارهای ارتباطی دانشجویان و محققان می باشد زیرا به راحتی می توان از روی کامپیوتر شخصی نسبت به ارسال پرسشنامه ، پروپوزال ، داده ها ، مقاله بیس ، فصل سوم تحقیق و .... اقدام کرد . آدرس ایمیل ما _info@digitdata.ir_ می باشد و می توانید از این طریق با ما در تماس باشید .

 3. استفاده از فرم آنلاین ثبت درخواست تحلیل فصل 4 پایان نامه یا پروژه آماری

  درکنار دو روش قبلی ، این روش نیز ساده و سریع است . بدین ترتیب که در فرم آنلاین ثبت درخواست تحلیل آماری اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و در پایان ثبت سفارش را کلیک می کنید و پس ار دریافت درخواست شما ،  ما با شما در تماس خواهیم بود . در این فرم نیز شما می توانید اطلاعات مربوط به پروژه اتان را برای ما ارسال کنید .

 فرم آنلاین ثبت درخواست تحلیل آماری

لینک کوتاه شده محتوی: https://digitdata.ir/node/61

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

 • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.